Полірування авто — що важливо знати

поліровка авто

Якісний і своєчасний догляд за кузовом продовжить термін активного життя автомобіля. Збереже його зовнішній вигляд. Дозволить заощадити на ремонті або придбанні нової машини. Поліровка автомобіля захищає лакофарбове покриття, запобігає розвитку корозійних процесів, надає автомобілю «свіжий» вигляд.

Що таке полірування авто  і як часто воно необхідно

Полірування авто це обробка лакофарбового покриття автомобіля з метою його додаткового захисту від впливу зовнішніх негативних чинників. Обробка автомобіля поліролями усуває дефекти лакофарбового покриття, що утворюються в процесі експлуатації машини (мікротріщини, подряпини, нерівності тощо). Полірування машини може бути захисним та відновлювальним. Розглянемо коротко кожний з видів.

Захисне полірування машини

Проводиться для захисту лакофарбового покриття від можливих негативних впливів. Для захисної обробки застосовуються поліролі, що не містять абразивних матеріалів. Рекомендується виконувати кілька разів на рік. (Частота процесу залежить від використовуваних матеріалів).

Відновлювальне полірування авто

Виконується для усунення шкоди, завданої лакофарбовому покриттю. При відновної обробки автомобіля застосовуються поліролі на абразивній основі. По закінченню відновної обробки виконується захисна поліровка.

Як полірувати машину

Обробка автомобіля поліролем вимагає попередньої підготовки. Цей процес включає:

  • ретельне очищення кузова;
  • захист глибоких (до металу) пошкоджень лакофарбового покриття спеціальним скотчем;
  • забезпечення якісного, рівномірного освітлення кузова авто.

Перед тим, як полірувати машину, необхідно визначитися з типом обробки, захисна або відновна, та чим полірувати машину.

Відновлювальна обробка

Залежно від рівня пошкодження лакофарбового покриття вибирається абразивний або середньоабразивний поліроль. При обробці всього кузова вибирається середньоабразивний. Для того, щоб приділити увагу ушкодженим ділянкам, вибирається більш абразивна речовина.

Поліроль наноситься на полірувальний круг шліфувальної машинки. Обробка виконується з рівномірно невеликим зусиллям, переміщаючи по оброблюваній ділянці, не затримуючись на одному місці. Обороти шліфувальної машинки повинні бути — 1000-2000 об/хв. По закінченні рекомендується виконати захисну поліровку.

Захисна обробка

Виконується спеціальним м’яким полірувальним диском на високих оборотах (3000-4000об/хв) машинки. При захисній обробці використовуються безабразивні поліролі.


Узнать, что такое типтроник можна из нашего обзора на сайте


Чим полірувати авто

Якість полірування автомобіля залежить від правильного вибору чим полірувати авто. Для виконання роботи знадобиться полірувальна машинка, диски і поліролі.

  1. Для відновлювальної роботи необхідні абразивні поліролі різного ступеня «грубості». Поліроль підбирається в залежності від глибини пошкодження лакофарбового покриття.
  2. Для захисної обробки необхідний м’який полірувальний диск, машинка з оборотами 3000-4000 об/хв, поліроль на основі воску або синтетичних матеріалів.
Автор статьи: TopGears
ПОДЕЛИТЬСЯ: