Елітний автопарк втікача Клименка пустили з молотка

продаж авто

Загальна сума продажу чотирьох авто склала більш ніж 4,5 млн. гривень. 20 листопада завершилися торги з продажу п’яти автомобілів елітних марок, які були передані в рамках співпраці OpenMarket (ДП «СЕТАМ») з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).

«Радий повідомити, що OpenMarket успішно продав автомобілі, які нам були передані Агентством з розшуку і менеджменту активів. Авто було продано з підвищенням ціни», – розповів генеральний директор OpenMarket Віктор Вишнев.

Cума продажу чотирьох авто склала більш ніж 4,5 млн. гривень

Так, були продані наступні авто: Mercedes GL500, BMW X6, Toyota Camry 2012 року випуску та Toyota Camry 2013 випуску.

Нагадаємо, що ці автомобілі належали міністру-втікачу Олександру Клименку. Як вдалося довести прокуратурі, Клименко залишив «спадок» у вигляді збитків державі в мільярди гривень, і частину з цієї суми вдасться компенсувати шляхом арешту його майна. Всього в списку «на продаж» опинилось 154 об’єкти нерухомості, 22 автомобілі, залізничні вагони і корпоративні права.

Як відомо, екс-міністра підозрюють у зловживанні владою і службовим становищем. Підозра з’явилася через два місяці після втечі. Але довгий час просування по цій справі не було, оскільки підозру так і не вручили. Істотне просування в справі відбулося в березні 2017 року, коли Голосіївський райсуд Києва дав дозвіл на заочне розслідування відносно Клименка.

Джерело: mmr.net.ua

TopGears

 

ПОДЕЛИТЬСЯ: