Підбір підшипників за розмірами

Можливо, ми цього не помічаємо, але підшипники є невід’ємними частинами нашого життя та життя наших автомобілів. Без них не працюватиме домашня техніка, зупиниться виробництво і навіть діти не зможуть покататися на велосипедах та роликах. Згодом усі підшипники зношуються та потребують заміни й підбір підшипників за розмірами відіграю велику роль в цьому. Тільки правильно підібраний за типом і розміром підшипник зможе забезпечити нормальну роботу механізму, що ремонтується.


Важливо розуміти, як працює типтронік, щоб вчасно замінити потрібний підшипник


Всі ми розуміємо, як важливо правильно і вчасно виконати заміну деталі, що зносилася. Адже вона здатна підвищити термін експлуатації техніки, покращити її результативність, зменшити кількість допоміжних матеріалів, що витрачаються. Тому пошук необхідних підшипників за розміром потрібно виконувати з розумом і дотримуючись певних правил.

Підбір підшипника за розмірами: на що звернути увагу

Усі підшипники, що випускаються сьогодні, можна умовно розділити на два види: контактні і безконтактні. Перші мають поверхні, що труться, другі – ні. Контактні вироби найпоширеніші, вони у свою чергу поділяються на які функціонують за принципом кочення чи підставі ковзання. Наступними факторами, які слід враховувати, щоб купити ідеально підходящий виріб є:

  1. Величина навантаження. Цей фактор є основною ознакою вибору будь-яких підшипників. Кулькопідшипники встановлюють, коли очікується невелике навантаження. В іншому випадку варто віддати перевагу роликовим підшипникам;
  2. Діаметр внутрішнього простору виробу. Якщо підшипник працюватиме з валом невеликого діаметру, слід зупинити свій вибір на кулькових або голчастих виробах. Роликовий тип виробів поєднується з валами середніх та великих розмірів.
  3. Напрямок дії навантаження. Зазвичай підшипники працюють з радіальним, осьовим та комбінованим навантаженням.
  4. Швидкохідність та точність обертання. Для коректної роботи вузлів, спроектованих для роботи на високій швидкості, купують шарикопідшипники.

Виробником на поверхню кожного підшипника наносяться умовні позначення, передбачені ГОСТом. Вони містять зашифровані дані про його конструкцію, розмірну сітку, тип і діаметр отвору.

Підбір підшипників онлайн

Якщо у вас немає спеціальної технічної освіти, то вам, швидше за все, буде досить складно самостійно вибрати та купити потрібну деталь. В інтернеті багато компаній займаються продажем підшипників і для зручності клієнтів створені спеціальні програми – довідники, які допомагають знаходити вироби виходячи з їхнього типу та основних споживчих характеристик. Скористайтеся одним із таких сервісів «онлайн підбір підшипників за параметрами», ознайомтеся з переліком наявної продукції з каталогу, її ціною та вкажіть потрібний вам номер у замовленні.


Про варіатор та принцип його роботи можна прочитати в нашому об’ємному огляді


Ми не є постачальником підшипників та їх імпортних аналогів і в той же час застерігаємо всіх наших читачів від купівлі контрафактної продукції, якої на ринку достатньо. Ретельно перевіряйте майданчики, на яких плануєте замовити підшипники онлайн.

ПОДІЛИТИСЬ: